Raven

Зрада!

2 271 сообщение в этой теме

Відомий перевізник не визнає безвізовий режим з Україною

Автобусна компанія Ecolines відмовила в перевезенні на рейсі в Болгарію чотирьом українцям, які планували скористатися безвізовим режимом.

Про це повідомила користувачка соцмережі Facebook, привівши фотодоказ – квиток із записом про відмову.

За її словами, в автобус не пустили пасажирку з біометричним паспортом, в якому не було візи.

“Вчора моя сестра з чоловіком, донькою 12 років і трирічним сином не змогли виїхати до Болгарії на відпочинок. Були куплені заздалегідь квитки на автобус компанії Еколайнс, але їх не пустила провідниця Анна Карпенко, тому що у дочки (у віці) 12 років немає візи . У моєї сестри, чоловіка і сина є німецький Шенген. В племінниці віза закінчилася якраз перед безвізом.

Дзвонили в болгарське посольство, в митну службу – всюди сказали, що можна їхати, безвіз, у дитини біометричний паспорт. Однак, ні, провідниця не пустила “, – написала вона.

За її словами, провідниця на питання про дії безвізового режиму між Україною та ЄС, заявила: “у нас свої закони”.

Як можна побачити з квитка, причина відмови в перевезенні: “відмова в поїздці – немає візи, тільки біометрія”.

Про цей випадок уже знають в МЗС України. І інші користувачі підтверджують, що Ecolines не виключає можливості такої відмови в посадці.

“На гарячій лінії сказали, що у них все вирішує стюардеса … Чекаємо роз’яснення та компенсацію і, сподіваюся, вибачення від автоперевізника”, – написала користувачка Олена Ващенко.

36L4YLoynLM.jpg

Изменено пользователем Аликъ Гастарбайтеръ

Поделиться сообщением

Думаю, это просто недоразумение.

Поделиться сообщением

По запросу прокуратуры в Болонье арестован боец украинского добровольческого батальона,

подозреваемый в причастности к гибели в Донбассе итальянского фотокорреспондента Андреа Рокелли, сообщает информагенство ANSA.

Как сообщается, предполагаемым убийцей оказался мужчина итальяно-украинского происхождения, который прибыл в 2013 году на Украину для участия в «столкновениях на Майдане». После этого он вступил в ряды добровольческого батальона нацгвардии Украины и отправился воевать в Донбасс.

Поделиться сообщением

33 минуты назад, Аликъ Гастарбайтеръ сказал:

По запросу прокуратуры в Болонье арестован боец украинского добровольческого батальона,

подозреваемый в причастности к гибели в Донбассе итальянского фотокорреспондента Андреа Рокелли, сообщает информагенство ANSA.

Как сообщается, предполагаемым убийцей оказался мужчина итальяно-украинского происхождения, который прибыл в 2013 году на Украину для участия в «столкновениях на Майдане». После этого он вступил в ряды добровольческого батальона нацгвардии Украины и отправился воевать в Донбасс.

жиды генофонд нации уничтожают !!!

Поделиться сообщением

ыыыы

хохлёнок зассал

закосил руденко

стыдоба!

шото я ржу

не бокс а прям обнимашки

я конечно понимаю шо братья славяне но слишком часто хохол вешается

фу позор :(

Поделиться сообщением

Весь мир против нас. Но не надо отчаиваться. По дороге домой увидел мужика в футболке с изображением трезубца, и понял: нас не здолати!

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Mr.Ego сказал:

По дороге домой увидел мужика в футболке с изображением трезубца, и понял: нас не здолати!

это еще что.. я  увидела такого же с чехлом на телефоне (айфоне?)

кто как может страну подымает. спасибо им. от души

Поделиться сообщением

попоболь

DEZwEgyWsAEJHnD.jpg

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас